تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۲۰:۱۶
برگزاری همایش سفیران مشارکت در انتخابات در شهرستان فاروج
برگزاری همایش سفیران مشارکت در انتخابات در شهرستان فاروج
صبح امروز دوشنبه مورخ 1400/03/10 همایش سفیران مشارکت در انتخابات باحضور آقای ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج؛ دکتر یوسفی رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی، آقای موفق یساقی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان شمالی، و تعدادی دیگر از مدیران استانی و شهرستانی؛ در روستای اسفجیر از توابع بخش خبوشان شهرستان فاروج برگزار گردید.

دراین گردهمایی که به منظور تبیین تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو برگزار گردید در ابتدای جلسه حجه الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه شهر تیتکانلو به ایراد سخنرانی پرداخت؛ ایشان بااشاره به شرایط حساس کشور در مقطع کنونی و باتوجه به هجمه سنگین دشمنان به انقلاب از همه ی آحاد مردم شهرستان خواست که با شرکت در انتخابات همچون گذشته دشمنان را مأیوس و امنیت کشور را تضمین نمایند.

در ادامه این گردهمایی آقای نجفی فرماندار فاروج به ایراد سخنرانی پرداختند؛ فرماندار فاروج با پرداختن به فرآید انتخابات در برخی کشورهای جهان گفت: « در ایران انتخابات و مشارکت همگانی در آن یک بحث مهم بوده و علاوه بر حق افراد برای مشارکت به نوعی تکلیف نیز می باشد و رأی هر شهروند ایرانی به منزله یک برگ بیمه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود».
نجفی در ادامه به تمهیدات فراهم شده در این دوره از انتخابات پرداخته و گفت: « در کنار تلاش حداکثری و نظارت گسترده برای برگزاری انتخابات سالم، انشاءا... با همت مردم انقلابی فاروج نوید مشارکت گسترده و قانون مداری در برگزاری انتخابات را خواهیم داد».

سخنان آقای موفق مدیرکل دفتر روستایی و شوراهای استانداری خراسان شمالی پایان بخش همایش امروز بود.


​روابط عمومی فرمانداری فاروج
منبع : فرمانداری فاروج