۱۴۰۰/۱۰/۲۱

بهره گیری از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی برای تحرک بخشی به اهداف و مباحث فرهنگی

‍ 📍بهره گیری از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی برای تحرک بخشی به اهداف و مباحث فرهنگی 

🔷فرماندار اسفراین گفت: باید با همفکری و همگرایی و ایجاد وفاق برنامه‌های اصلی فرهنگی شهرستان را پیش ببریم و از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی برای پیشبرد اهداف فرهنگی استفاده نماییم.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، مهدی کرامتی فرماندار اسفراین در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: شورای فرهنگ عمومی محلی برای بیان مباحث کلان فرهنگی و تعریف ماموریتهای سازمانی دستگاههای متولی امور فرهنگی است. 

وی ادامه داد: یکی از اهداف مهم این شورا، تحرک بخشی به مباحث فرهنگی و خروجی ملموس امور فرهنگی در بازه زمانی و مسئول مشخص می باشد که باید مشخصا به اهداف و ماموریت‌های سازمانی دستگاهها برش عملیاتی داده شود . 

فرماندار اسفراین خاطرنشان کرد: تا مادامی که نقش دستگاههای متولی امور فرهنگی مشخص نباشد و اهداف آنها برش عملیاتی داده نشود کاری زمان بر بوده و خروجی ملموس نخواهیم داشت. 

وی با بیان این مطلب که تمرکز بر برنامه سالانه شورا و جزیره ای اقدام نکردن برای انجام امور یکی از اهداف مهم این شورا می باشد افزود: برای اجرای کارها باید پیوست فرهنگی همه حوزه ها را مد نظر داشت و از امتیاز بزرگ ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در نماد و الگوی فرهنگی شهرستان بهره جست.

🆔http://esfarayen.nkhorasan.ir 
📱@Mahdi.keramati.insta
📱@farmandari_esfarayen 
#روابط_عمومی_فرمانداری
#شهرستان_اسفراین

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۵۴۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی