۱۴۰۰/۱۰/۲۱

مرکز اهدا خون اسفراین آغاز به کار کرد

‍ 📌مرکز اهداء خون شهرستان اسفراین آغاز به کار کرد .

🔷مرکز اهداء خون  شهرستان اسفراین با حضور فرماندار اسفراین و مدیرکل انتقال خون استان به بهره‌برداری رسید. 

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، مهدی کرامتی فرماندار اسفراین با بیان اینکه مردم نوع دوست شهرستان اسفراین  مشتاق برای مشارکت در امور خیریه هستند، گفت: نبود مرکز انتقال خون در این شهرستان به ویژه در شرایط کرونایی به دغدغه ای برای اهدا کنندگان مستمر  خون  تبدیل شده بود. 

در همین راستا  فرمانداری شهرستان  بعنوان یکی از اولویت ها ، ضمن پیش بینی اعتبار برای احداث ساختمان مرکز اهداء  خون ، همزمان با استفاده از ظرفیت  املاک دستگاههای اجرایی و همراهی اداره کل انتقال خون و تامین تجهیزات خونگیری  از روز جاری  این مرکز با استقبال گرم شهروندان گرامی  آغاز بکار کرد . 

وی  افزود در راه اندازی این مرکز  علاوه بر اهتمام  مدیرکل و همکاران اداره کل انتقال خون ، دانشکده علوم پزشکی شهرستان ،اداره ورزش و جوانان  نمایندگی اداره کل گمرک استان  همکاری موثری داشتند و تا زمان  جذب و تکمیل کادر  نیروی انسانی هفته ای یک الی دو جلسه  در محل مرکز شهرستان اسفراین خونگیری انجام می گیرد . 

کرامتی در خاتمه با اشاره به نیاز شهرستان  به کمک خیرین گرانقدر  برای  شروع عملیات اجرایی و تکمیل ساختمان پایگاه انتقال خون بر ضرورت تلاش همگانی برای تحقق این مهم تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد  تا هرچه سریعتر این مهم اقدام شود. 

بر اساس این گزارش، مردم نیکوکار شهرستان اسفراین از صبح امروز با حضور در مرکز اهداء خون اسفراین واقع در مقابل فرمانداری  جنب ورزشگاه تختی اسفراین؛ آمادگی خود را برای اهدای خون اعلام کردند.

🆔http://esfarayen.nkhorasan.ir 
📱@Mahdi.keramati.insta
📱@farmandari_esfarayen 
#روابط_عمومی_فرمانداری
#شهرستان_اسفراین

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی