۱۳۹۵/۰۷/۱۸
در دیدار بااستاندار:

وضعیت پروژه های سفر رهبری به خراسان شمالی بررسی شد

معاونت پیگیری های ویژه دفتر مقام معظم رهبری در دیدار با استاندار خراسان شمالی، وضعیت پروژه های بهره برداری شده و در حال اجرای مصوبات سفر رهبری به استان را بررسی و برای رفع موانع اجرای آن ها با وی گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، استاندار این استان در دیدار معاونت پیگیری های ویژه دفتر مقام معظم رهبری از پرداخت تمام تعهدات دفتر مقام معظم رهبری درخصوص مصوبات سفر ایشان به خراسان شمالی خبر داد و اظهار داشت: تا کنون حتی 30 تا 40 درصد بیش از تعهدات عنوان شده در مصوبات سفر به این استان پرداخت شده است اما به علت افزایش هزینه های پروژه ها به ویژه جهش افزایش قیمت ها در سال 91 تا 92، هنوز اجرای برخی از پروژه ها به اتمام نرسیده و بهره برداری از آن ها نیازمند تخصیص اعتبار است.
محمدرضا صالحی در این دیدار که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رییس سازمان برنامه و بودجه استان انجام شد خواستار بررسی دقیق فهرست پروژه های بهره برداری شده، در حال اجرا و پروژه هایی که اجرای آن ها آغاز نشده است شد و تاکید کرد: با مشخص شدن وضعیت همه پروژه های مصوبات سفر رهبری به این استان، موانع و مسایل اجرای پروژه های نیمه تمام و اجرا نشده را بررسی و برای اجرای آن ها تلاش خواهیم کرد.
معاونت پیگیری های ویژه دفتر مقام معظم رهبری نیز در این دیدار بر اجرا و تحقق همه پروژه های سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی تاکید کرد و اظهار داشت: از هیچ پروژه ای نخواهیم گذشت برای تحقق و اجرای همه آن ها تلاش خواهیم کرد.
حسن شمعی در گفتگو با استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: مدیران استان که مسئول اجرای پروژه ها هستند باید پیگیری های بیشتری برای اتمام و بهره برداری آن ها داشته باشند و اگر آن ها پیگیری نکنند اجرای پروژه ها به کندی پیش می رود.


منبع : روابط عمومی استانداری
تعداد بازدیدها : ۱۴۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده