پروازهای فرودگاه بجنورد در ۹ ماه امسال ۱۶ درصد افزایش یافت / پیش بینی ۷۰۰ سورتی پرواز تا پایان سال در مسیر تهران-بجنورد
پروازهای فرودگاه بجنورد در ۹ ماه امسال ۱۶ درصد افزایش یافت / پیش بینی ۷۰۰ سورتی پرواز تا پایان سال در مسیر تهران-بجنورد
مدیر فرودگاه بجنورد در دیدار با سرپرست فرمانداری بجنورد گفت: در ۹ ماه سال جاری ۵۷۸ سورتی پرواز در مسیر تهران - بجنورد در این فرودگاه انجام شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۶ درصد افزایش دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بجنورد، در دیدار مشترک ابراهیم قدمگاهی مدیر فرودگاه بجنورد به همراه مدیر پرواز، مدیر حراست و مدیرحقوقی فرودگاه با سرپرست فرمانداری بجنورد، وضعیت فرودگاه بجنورد و پروازهای استانی مورد بررسی قرار گرفت.

ابراهیم قدمگاهی مدیر فرودگاه بجنورد در این جلسه در خصوص آمار پروازها در مسیر تهران – بجنورد گفت: در ۹ ماه سال جاری ۵۷۸ سورتی پرواز در مسیر تهران - بجنورد در این فرودگاه انجام شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۶ درصد افزایش را شاهد بوده ایم.

وی تصریح کرد: در سال ۹۹ تعداد ۴۸۶ پرواز در مسیر تهران- بجنورد صورت گرفته است که رشد مناسبی را در این زمینه شاهده بوده ایم و پیش بینی می شود تا پایان سال به ۷۰۰ سورتی پرواز در این مسیر برسد.

در ادامه این جلسه در خصوص تامین تجهیزات فرودگاه از جمله دستگاه برف خور و سایر تجهیزات و لزوم جلسه مشترک جهت تامین روشنایی ورودی روستای محمدعلی پهلوان و تملک بخشی از اراضی فرودگاه تاکید گردید.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
منبع فرمانداری بجنورد
تعداد بازدید : ۲۶۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی